Menu pomocnicze
WIOSNA

Zarząd Powiatu Namysłowskiego ogłosił przetarg na sprzedaż działek budowlanych położonych w Namysłowie za parkiem, przy ul. Gałczyńskiego. Przygotowywana jest również sprzedaż nieruchomości położonych w Namysłowie przy ul. Staromiejskiej.

Działki przy ul. Gałczyńskiego położone są w strefie peryferyjnej miasta w sąsiedztwie nowo powstającego osiedla zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Działki są niezabudowane i nieuzbrojone. Sieć uzbrojenia terenu w energię elektryczną, wodną, kanalizacyjną i gazową znajduje się wokół sąsiedniego osiedla. Nieruchomości przeznaczone są pod zabudowę mieszkaniowa jednorodzinną. Wadia należy wnieść do dnia 10.09.2012 r. Przetargi odbędą się w dniu 14.09.2012 r. w dużej sali narad siedziby Starostwa Powiatowego w Namysłowie przy Placu Wolności 12A, początek przetargów o godzinie 10:00. Więcej informacji na stronie BIP Starostwa.

Stare miasto.jpeg

Podobnie nieruchomości przy ul. Staromiejskiej stanowią jednorodny kompleks gruntu położony w strefie peryferyjnej miasta w terenie przeznaczonym pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną, jednorodzinną, mieszkaniowo-usługową. Drogi, ciągi piesze, ciągi pieszo-jezdne oraz zieleń wytyczone w gruncie, nie urządzone. Lokalizacja w sąsiedztwie terenów skoncentrowanego budownictwa mieszkaniowego jednorodzinnego, wielorodzinnego i usług towarzyszących. Położenie szczegółowe: II linia zabudowy względem ul. Staromiejskiej. Działki niezabudowane i nieuzbrojone. Sieć uzbrojenia terenu w energię elektryczną, wodną, kanalizacyjną i gazową znajduje się w pasach drogowych ul. Norwida i Staromiejskiej. Więcej informacji na stronie BIP Starostwa.

Działki przy ul Staromiejskiej-page-001.jpeg

PDFDziałki przy ul Staromiejskiej.pdf (78,26KB)

Informacji udziela także Wydział Inwestycji, Zamówień Publicznych i Zarządzania Nieruchomościami Starostwa Powiatowego w Namysłowie, Pl. Wolności 12 A, tel. +4877/410-36-95, wew. 209, 210, 211.

Opublikował(a):  Data publikacji: 17-08-2012 12:28 Modyfikował(a):  Data modyfikacji: 17-08-2012 12:29
Przewiń do góry