Menu pomocnicze
Zimowy pejzaż

Po 45 latach pracy na zasłużoną emeryturę odchodzi Jan Sozański, dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego w Namysłowie im. Jarosława Iwaszkiewicza, nauczyciel matematyki i fizyki .

Jan_Sozanski1.jpeg

Funkcję dyrektora szkoły pełnił od 1993 roku. Kierowana przez niego placówka należy od wielu lat do czołówki szkół tego typu w województwie opolskim, zajmując wysokie miejsca w rankingach potwierdzających bardzo wyskoki poziom kształcenia oraz bardzo dobry poziom zdawalności egzaminów maturalnych.

- Najlepszą rekomendacją i nagrodą dla pedagoga i osoby zarządzającej szkołą są pokolenia absolwentów, którzy właśnie tutaj przekraczali próg dojrzałości i rozpoczynali swoje dorosłe życie - podczas zakończenia roku szkolnego w LO mówił starosta Julian Kruszyński - Każdy mały i duży sukces absolwenta Liceum Ogólnokształcącego im. Jarosława Iwaszkiewicza, zarówno w życiu prywatnym jak i w zawodowym, jest również sukcesem Tej Szkoły i pracujących tu wychowawców. Od września br. obowiązki dyrektora placówki przejmie dotychczasowa zastępczyni Jana Sozańskiego - Jolanta Wilczyńska.
 

Opublikował(a):  Data publikacji: 20-07-2012 11:52 Modyfikował(a):  Data modyfikacji: 20-07-2012 11:55
Przewiń do góry