Menu pomocnicze
WIOSNA

Po przejściu na równorzędne stanowisko dotychczasowego szefa namysłowskiej jednostki nadkom. Wojciecha Augustynka do Komendy Powiatowej Policji w Kluczborku, obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Namysłowie przejął podinsp. Arkadiusz Bieda. Akt Nominacyjny nowemu komendantowi 16 lipca wręczył insp. Zbigniew Stawarz - Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Opolu.  

IMG_0509.jpeg

W poniedziałek ( 16 lipca ) o godzinie 12 przy udziale władz samorządowych powiatu namysłowskiego, przedstawiciela prokuratury, Komendanta Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej oraz policjantów i pracowników cywilnych odbyła się uroczystość powołania na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Namysłowie podinsp. Arkadiusza Biedy. Uroczystość wprowadzenia do nowej jednostki odbyła się w obecności Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Opolu - insp. Zbigniewa Stawarza oraz byłego Komendanta KPP Namysłów nadkom.Wojciecha Augustynka.
Nowy Komendant służbę w Policji rozpoczął w sierpniu 1991 r. w plutonie patrolowo - interwencyjnym KRP w Opolu, kolejne szczeble kariery zdobywał w Wydziale Kryminalnym Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu oraz w Komendzie Powiatowej Policji w Namysłowie. W 2003 roku objął stanowisko Naczelnika Sekcji Kryminalnej I Komisariatu Policji w Opolu, a w 2006 roku został powołany na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Dobrzeniu Wielkim. Rok później został Komendantem II KP w Opolu. Po 5 latach służby w Opolu, w związku z wygranym konkursem, 20 kwietnia 2012 roku został powołany na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Krapkowicach skąd w dniu 16 lipca zgodnie z rozkazem Komendanta Wojewódzkiego Policji w Opolu przeszedł na równorzędne stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Namysłowie.
 

rzecznik KPP Namysłów
mł.asp. Katarzyna Ulbrych

IMG_0503.jpeg

IMG_0506.jpeg

IMG_0508.jpeg

IMG_0515.jpeg

  

Opublikował(a):  Data publikacji: 18-07-2012 13:22 Modyfikował(a):  Data modyfikacji: 18-07-2012 14:16
Przewiń do góry