Menu pomocnicze
słoneczniki

W ramach ogólnopolskiej kampanii społecznej "Język to podstawa. Ucz się języków", Centrum Języków Obcych  "EURO" przystąpiło do akcji TYDZIEŃ JĘZYKÓW. PRZYGOTUJ SIĘ DO EURO. 25.05 - 03.06.2012r.

Akcję wspiera wiele znanych postaci z całej Polski, jak min. ambasador akcji Robert Korzeniowski, nie wspominając o poparciu Kancelarii Prezydenta RP. Projekt objęli swoim patronatem również starosta Julian Kruszyński oraz burmistrz Namysłowa Krzysztof Kuchczyński.

Cjo EURO realizuje dwa moduły projektu: LET'S TALK oraz LET'S CHECK. Są one ze sobą powiązane. Pierwszy z nich dotyczy wykazania się komunikatywnymi umiejętnościami językowymi w dowolnym języku obcym. Nasze wysłanniczki będą obecne w wielu szkołach i przedszkolach, również na namysłowskim Rynku. Każdy, kto przywita się z nimi w języku obcym, otrzyma specjalną naklejkę, z którą będzie mógł przejść do drugiego etapu naszej akcji.

LET'S CHECK umożliwia napisanie testu online, potwierdzającego posiadane umiejętności językowe. Każdy, kto otrzyma naklejkę, będzie oczekiwany w siedzibie naszej szkoły CJO EURO przy ulicy Reymonta 10, aby tam bezpłatnie skorzystać z dostępu do testu online. Po rozwiązaniu testu uczestnik otrzymuje certyfikat znajomości języka w skali Rady Europy(CEFR).

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do wzięcia udziału :) Naprawdę warto!

wg inf. wł. CJO "EURO"

Tydzien Jezykow1.jpeg

Opublikował(a):  Data publikacji: 28-05-2012 10:16 Modyfikował(a):  Data modyfikacji: 28-05-2012 10:19
Przewiń do góry