Menu pomocnicze
słoneczniki

Po przejściu wieloletniego i zasłużonego dzielnicowego asp.Czesława Ptaka na emeryturę rejon gminy Domaszowice oraz Świerczów objął mł. asp. Grzegorz Musiał a na nową dzielnicową rejonu nr II miasta Namysłów mianowana została sierż. Daria Węgrowska.

sierż. Daria Węgrowska.jpeg
sierż. Daria Węgrowska

Po objęciu nowych i wyremontowanych pomieszczeń dworca kolejowo-autobusowego w Namysłowie gdzie w chwili obecnej urzędują Dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Namysłowie przyszedł czas na odświeżenie i zmiany kadrowe wśród samych dzielnicowych.  
Po przejściu na emeryturę wieloletniego i zasłużonego w pracy na rzecz gminy Domaszowice i Świerczów dzielnicowego asp.Czesława Ptak, na rejon w/w gmin został przesunięty Dzielnicowy z Gminy Wilków mł. asp. Grzegorz Musiał, który w chwili obecnej już objął rejon służbowy nr VI i zgodnie z wyznaczonymi terminami dyżurów, interesantów  z Gminy Domaszowice przyjmuje w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej  we wtorki od godz. 15.30 do 16.30 natomiast mieszkańców z Gminy Świerczów  przyjmuje  we wtorki od godz.17:00 do godz.18:00 w budynku Publicznego Gimnazjum w Swierczowie.

mł.asp. Grzegorz Musiał.jpeg
mł. asp. Grzegorz Musiał

Rejon Gminy Wilków objął natomiast dzielnicowy mł. asp.Grzegorz Janicki , który przyjmuje interesantów w każdy czwartek w godz.12:00-14:00 w budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Wilkowie. mł.asp.G.Janicki obsługuje także rejon nr V Gminy Namysłów.

mł.asp. Grzegorz Janicki.jpeg
mł. asp.Grzegorz Janicki

Na gminie namysłów w rejonie służbowym nr IV bez zmian, rejon ten podlega dzielnicowemu asp. Jarosławowi Jasińskiemu.
Przypominamy, iż z Dzielnicowymi z rejonów gmin można także nawiązać kontakt telefoniczny w Rewirze Dzielnicowych w Namysłowie pod nr. tel.: 501697839.

asp. Jarosław Jasiński.jpeg
asp. Jarosław Jasiński

Także rejon miejski nr II obsługiwany tymczasowo przez asp.J.Jasińskiego doczekał się zmian. Na nowego dzielnicowego została mianowana po raz pierwszy na terenie powiatu namysłowskiego Pani Dzielnicowa - sierż Daria Węgrowska. Pozostałe rejony miejskie pozostają bez zmian.
Przypominamy Dzielnicowy rejonu nr I to asp. Tomasz Kulej, natomiast dzielnicowym rejonu nr III miasta Namysłów jest mł. asp. Tomasz Wajs.  
Z dzielnicowymi z rejonu miejskiego można także nawiązać kontakt telefoniczny pod nr tel: 501697876.

asp. Tomasz Kulej.jpeg
asp. Tomasz Kulej

mł.asp. Tomasz Wajs.jpeg
mł. asp. Tomasz Wajs

Niezmiennie na stanowisku Kierownika Rewiru Dzielnicowych pozostaje asp. sztab. Grzegorz Urbaniec, który przyjmuje interesantów w budynku dworca kolejowo-autobusowego przy ulicy Dworcowej od poniedziałku do piątku w godz. 08.00 do 9.00 oraz od 14.00 do 15:00.

asp.sztab. Grzegorz Urbaniec.jpeg
asp. sztab. Grzegorz Urbaniec

 

Opublikował(a):  Data publikacji: 11-04-2012 09:14 Modyfikował(a):  Data modyfikacji: 11-04-2012 09:26
Przewiń do góry