Menu pomocnicze
WIOSNA

_STR0984.jpeg

W dniu 15 maja 2024 roku odbyło się kolejne już spotkanie w ramach  projektu „Wsparcie rozwoju nowoczesnego kształcenia zawodowego, szkolnictwa wyższego oraz uczenia się przez całe życie”.

Hasłem przewodnim spotkania było „50+Dojrzali, potrzebni, kompetentni czyli jak kształtować własny rozwój  i potencjał”.

  Spotkanie poprowadziła p. Anna Płoska z Firmy Centrum Szkoleń i Promocji Zatrudnienia. Uczestnikami były osoby poszukujące zatrudnienia z terenu powiatu namysłowskiego w przedziale wiekowym 50+. Podczas spotkania prowadząca przybliżyła zasady pisania skutecznych listów motywacyjnych oraz przygotowania profesjonalnego CV. Ponadto pokazała jak odpowiednio zaprezentować samego siebie podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Omówione zostały także podstawowe zasady obowiązujące podczas rozmów kwalifikacyjnych. Prelegentka zachęcała również do tego, aby podczas poszukiwania pracy nie bać się mówić o swoich  umiejętnościach, nawet tych, które nie są związane z ofertą pracy.

Spotkanie zakończono smacznym poczęstunkiem, podczas którego osoby zainteresowane mogły zadać dodatkowe pytania oraz porozmawiać na tematy różne.

logotypy.jpeg

Projekt realizowany w ramach naboru pt. „Zbudowanie systemu koordynacji i monitorowania regionalnych działań na rzecz kształcenia zawodowego, szkolnictwa wyższego oraz uczenia się przez całe życie, w tym uczenia się dorosłych”

Opublikował(a): Barbara Jarmuszewska Data publikacji: 21-05-2024 10:29 Modyfikował(a): Barbara Jarmuszewska Data modyfikacji: 21-05-2024 10:49
Przewiń do góry