Menu pomocnicze
Zimowy pejzaż

Uczniowie z Gimnazjum numer 2 w Namysłowie biorą udział w akcji „Tesco dla szkół” zorganizowany przez firmę TESCO. Celem akcji jest to, aby promować ekologię. Uczniowie w swojej szkole przeprowadzili „ekorewolucję”. Zebrali z całej szkoły makulaturę następnie posegregowali ją w złożyli do pojemnika przeznaczonego na makulaturę usytułowanego przy szkole. Nakręcony został film właśnie o tej akcji który bierze udział w konkursie „Tesco dla szkół”. Eko zespół w składzie Jakub Włodarczyk,Marta Karwata,Sandra Mętel,Iwona Helwin oraz Dorota Konefał nakręcony film zmontowali, a później opublikowali go na  Youtube, a następnie na stronie tescodlaszkol.pl.

Głosowanie będzie odbywać się do 9 grudnia 2011 roku na stronie tescodlaszkol.pl

PROSIMY O CODZIENNE ODDAWANIE GŁOSÓW

Głosować można pod adresem http://www.tescodlaszkol.pl/f/273

Można głosować z jednego IP komputera oraz za pośrednictwem Facebooka.

Dziękujemy za oddawane głosy i zapraszamy na nasze szkolne strony: www.namyslow.eu oraz gimnamyslow.psis.edu.pl .

 

W akcji bierze również udział Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Namysłowie. W naszej placówce polegała ona na uświadomieniu uczniom i dorosłym, że ekologiczne myślenie zaczyna się już w momencie zakupów, że ważne jest to, aby zakupy robić rozsądnie, planując je. Jak się okazało w Polsce corocznie marnuje się 9 milionów ton jedzenia!

Ekozepół w składzie Ola Kluska, Ola Kisiel, Janusz Koszałka i Patryk Kaczmarzyk opublikował film z działań ekorewolucyjnych. Aby wesprzeć akcję wystarczy codziennie oddać swój głos na filmik namysłowskiej "czwórki". Walczy ona o nowoczesną pracownię multimedialną dla szkoły.

PROSIMY O CODZIENNE GŁOSOWANIE NA EKOFILMIK

Wystarczy wejsć na stronę: http://www.tescodlaszkol.pl/f/449

Można głosować z jednego IP oraz poprzez konto na portalu Facebook.
Głosowanie trwa do 9 grudnia 2011 roku.

bez tytułu.jpeg

Opublikował(a):  Data publikacji: 22-11-2011 12:19
Przewiń do góry