Menu pomocnicze
WIOSNA
IMG_45191.jpeg
Na zdjęciu od lewej stoją: Dyrektor ZSR Jacek Pietroszek, Pani Elżbieta Kozińska, Starosta Namysłowski Andrzej Michta, Naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Emilia Wołczańska oraz Przewodniczący Rady Powiatu Krzysztof Żołnowski

 

W dniu 23 lutego 2024 roku w gabinecie Starosty Namysłowskiego Andrzeja Michty odbyło się uroczyste pożegnanie, odchodzącej na zasłużoną emeryturę, Pani Elżbiety Kozińskiej. Pani Ela przez wiele lat była główną księgową w Zespole Szkół Rolniczych w Namysłowie.

Pan Starosta w obecności Dyrektora ZSR Jacka Pietroszka, Przewodniczącego Rady Powiatu Krzysztofa Żołnowskiego oraz Naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Emilii Wołczańskiej wręczył Pani Elżbiecie bukiet kwiatów oraz podziękowanie za wieloletnią pracę.

Przejście na emeryturę to wyjątkowy moment, który z pewnością zaznacza koniec jednego rozdziału i otwarcie nowego, pełnego zasłużonego wypoczynku i radości. Dlatego też pragniemy z naszej strony życzyć Pani wspaniałego okresu emerytalnego, pełnego zdrowia, spełnienia osobistego i czasu spędzonego z najbliższymi.

Barbara Jarmuszewska

Opublikował(a): Barbara Jarmuszewska Data publikacji: 26-02-2024 09:54 Modyfikował(a): Barbara Jarmuszewska Data modyfikacji: 26-02-2024 10:14
Przewiń do góry