Menu pomocnicze
słoneczniki

_STR4093.jpeg

 

W dniu 17 stycznia br. u Starosty Namysłowskiego Andrzeja Michty gościli zawodnicy Akademii Piłkarskiej Namysłów wraz z trenerem Kamilem Bilińskim. Młodzi zawodnicy podzielili się swoimi osiągnięciami oraz opowiedzieli o swoich planach na przyszłość. Spotkanie przebiegło w bardzo przyjaznej atmosferze, przy symbolicznym słodkim poczęstunku. W spotkaniu uczestniczył również Przewodniczący Rady Powiatu Pan Krzysztof Żołnowski oraz Naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Pani Emilia Wołczańska.

Akademia Piłkarska Namysłów jest stowarzyszeniem mającym na celu propagowanie walorów piłki nożnej wśród dzieci i młodzieży z Namysłowa i okolic. Na dzień dzisiejszy pod okiem 7 trenerów w akademii trenuje blisko 130 zawodników. Na swoim koncie mają m.in. 4 medale Mistrzostw Polski, IX Miejsce Elit Junior Cup Dortmund, II miejsce w Turnieju Tymbark z Podwórka na Stadion PZPN rocznik 2014, I miejsce w Wojewódzkiej Lidze Orlików OZPN rocznik 2009, II miejsce w Pro Turnieje Super Cup (Zabrze), dwa razy I miejsce w Pro Future Cup rocznik 2013 i 2014. Wśród zawodników znajduje się 10 wychowanków Akademii grający w Klubach Ekstraklasy oraz Zawodniczka z powołaniem do Reprezentacji Polski U-15.

Bardzo serdecznie dziękujemy za spotkanie oraz życzymy wielu sukcesów na boisku.

Opublikował(a): Aleksandra Kiełtyka Data publikacji: 17-01-2024 12:59 Modyfikował(a): Aleksandra Kiełtyka Data modyfikacji: 17-01-2024 13:02
Przewiń do góry