Menu pomocnicze
WIOSNA

WSPOMNIENIE PO MICHALE ILNICKIM.jpeg

 

W miesiącu styczniu obchodziliśmy 8. rocznicę śmierci niezastąpionego przyjaciela i utalentowanego samorządowca, którego poświęcenie dla społeczności lokalnej oraz nieustanne zaangażowanie w rozwój naszego powiatu nigdy nie zostaną zapomniane.

Michał Ilnicki - bo o nim właśnie mowa - zawsze był uosobieniem zaangażowania społecznego. Jego praca w samorządzie powiatowym była nie tylko źródłem inspiracji, ale także przykładem determinacji i oddania. Zawsze stawiał dobro wspólne ponad osobiste interesy, działając zawsze z myślą o dobru społeczności.

Jego projekty związane z edukacją, kulturą i rozwojem lokalnej infrastruktury zyskały uznanie nie tylko wśród mieszkańców, ale także w szerszym kontekście samorządowym. Był  architektem pozytywnych zmian, przyczyniającym się do budowania silniejszego społeczeństwa obywatelskiego.

Jego otwarcie na potrzeby mieszkańców, gotowość do wysłuchania i zrozumienia problemów, czyniły go nie tylko skutecznym liderem, ale także sercem naszej lokalnej społeczności. Zarówno rodzina, przyjaciele, jak i współpracownicy pamiętają śp. Michała Ilnickiego jako skutecznego samorządowca, ale także jako życzliwego i ciepłego człowieka. Jego uśmiech, życzliwość i gotowość do pomocy zostaną z nami na zawsze.

Na znak pamięci po zmarłym Michale nasi samorządowcy w osobach Starosty Namysłowskiego Andrzeja Michty, Wicestarosty Namysłowskiego Antoniego Sobiegraja, Sekretarza Powiatu Sławomira Hinborcha, Skarbnik Powiatu Katrzyny Parzonki oraz Tomasza Wiciaka, którego Michał Ilnicki wprowadził do samorządu,  odwiedzili grób zmarłego i zapalili symboliczny znicz.

 

Opublikował(a): Barbara Jarmuszewska Data publikacji: 17-01-2024 11:12 Modyfikował(a): Barbara Jarmuszewska Data modyfikacji: 17-01-2024 11:13
Przewiń do góry