Menu pomocnicze
WIOSNA

_STR3827.jpeg

 

W Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej z Namysłowie odbyło się spotkanie opłatkowe, w którym wziął udział m.in. Starosta Namysłowski Konrad Gęsiarz.  

To wspólne spotkanie, zorganizowane po to, aby podzielić się opłatkiem i życzyć sobie wszystkiego najlepszego na święta było przepełnione radością i życzliwością zgromadzonych osób. Zasiedliśmy przy wspólnym stole łącząc pasję, odwagę, honor, i bezinteresowną służbę. Każdy opłatek, który w ten dzień podzieliliśmy pomiędzy siebie, będzie przypominał nam o wartościach, które winniśmy pielęgnować i utrwalać. Dziękujemy za waszą gotowość do działania, nieustanne doskonalenie swoich umiejętności i wiedzy, która jest niezbędna w Waszej trudnej pracy. Dziękujemy Wam jeszcze raz za wszystko, co robicie. Życzymy wszystkiego najlepszego na nadchodzące dni, na Nowy Rok, niech przyniesie on równowagę, zadowolenie i wiele radości.

 

 

Opublikował(a): Barbara Jarmuszewska Data publikacji: 20-12-2023 09:48 Modyfikował(a): Barbara Jarmuszewska Data modyfikacji: 20-12-2023 10:16
Przewiń do góry