Menu pomocnicze
słoneczniki

 

W dniu 19 grudnia 2023 roku w Warsztacie Terapii Zajęciowej odbyło się co roczne spotkanie opłatkowe, w którym wzięli udział wychowankowie Warsztatu, kadra pedagogiczna, rodzice oraz władze naszego powiatu i gminy Namysłów. Starostwo powiatowe reprezentował Starosta Namysłowski Konrad Gęsiarz, wraz z Wicestarostą Tomaszem Wiciakiem i Sekretarzem Powiatu Sławomirem Hinborchem. 

Spotkanie było pełne wzruszających chwil, które na długo zapadną zgromadzonym gościom w pamięci. Starosta, otrzymał także wspaniały prezent w postaci rysunku od jednego z wychowanków WTZ. Obrazem przedstawiał opuszczoną Stację Kolejową w Smogorzowie. Młody Olaf chciał w ten sposób zwrócić uwagę władz na to, iż stacja od dłuższego czasu popada w ruinę jako nieużytkowany obiekt, który jak sam wspomina niegdyś był zadbany, czysty i przyciągał uwagę podróżnych oraz mieszkańców swoim wyglądem.  Postawa chłopca jest godna podziwu i pochwały. Bardzo cieszy fakty, że młodzi ludzie zwracają uwagę na takie zapomniane zdaje się przez ludzi miejsca. Pan Starosta za pomocą swoich mediów społecznościowych zapewnił, że poprosi Urząd Miejski o przyjrzenie się tej sprawie.

My z naszej strony bardzo serdecznie dziękujemy za zaproszenie na spotkanie. Wspaniała atmosfera, życzliwe uśmiechy i dużo serdeczności ;-) Dziękujemy!!

Barbara Jarmuszewska

 

 

Opublikował(a): Aleksandra Kiełtyka Data publikacji: 20-12-2023 08:29 Modyfikował(a): Aleksandra Kiełtyka Data modyfikacji: 20-12-2023 09:22
Przewiń do góry