Menu pomocnicze
słoneczniki

Rządowy Fundusz Odbudowy Zabytków.jpeg

W dniu dzisiejszym w Starostwie Powiatowym w Namysłowskie gościliśmy część przedstawicieli parafii, które otrzymały dofinasowanie w ramach Rządowego Programu Odbudowy Zabytków. Symboliczne promesy wręczył Starosta Namysłowski Konrad Gęsiarz wraz z Poseł na Sejm RP Katarzyną Czocharą. Na spotkaniu obecni byli także Członek Zarządu Powiatu Zbigniew Bratosiewicz oraz Radny Powiatowy Antonii Sobiegraj.

Promesy odebrali przedstawiciele czterech parafii w osobach ks. Grzegorza Laszczyńskiego (Michalice), ks. Tomasza Broszko (Smogorzów), Pani Bożena Oleksy (przedstawicielka Rady Parafialnej w Bukowie Śląskiej) oraz Pan Grzegorz Paduch (przedstawiciel Rady z Dąbrowy) oraz Prezes Namysłowskiego Centrum Zdrowia Pani Agnieszka Kruk.

Dziękujemy za odwiedziny i za spotkanie, było nam niezmiernie miło móc przekazać tak dobre dla nas wszystkich wiadomości.

Za sprawą dofinansowania pozyskanego w ramach Rządowego Programu Odbudowy Zabytków na odbudowę zabytków znajdujących się na terenie  Powiatu Namysłowskiego trafi łącznie 5 954 304,44 zł na renowacje/odbudowę 20 zabytków.

Rządowy Fundusz Odbudowy Zabytków NCZ.jpeg

 

Opublikował(a): Aleksandra Kiełtyka Data publikacji: 19-07-2023 13:45 Modyfikował(a): Aleksandra Kiełtyka Data modyfikacji: 19-07-2023 14:17
Przewiń do góry