Menu pomocnicze
Zimowy pejzaż

Do 14 listopada można głosować w plebiscycie "Kapitalni w Opolskiem" na jeden z projektów realizowanych przez powiat namysłowski. Dzięki temu można wygrać laptopa!

Kapitalni w Opolskiem.jpeg

Do tej pory to one - osoby, które wymyślały, przygotowywały, realizowały, a potem rozliczały projekty unijne - robiły coś dla innych. Teraz to my możemy zrobić coś dla nich - tak organizatorzy plebiscytu "Kapitalni w Opolskiem - II edycja" uzasadniają jego cel.

Plebiscyt "Kapitalni w Opolskiem”, organizowany przez Zarząd Województwa Opolskiego, a z jego ramienia przez Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego we współpracy z Regionalnym Ośrodkiem Europejskiego Funduszu Społecznego i gazetą NTO.

Do grona 19 nominowanych projektów należy również projekt powiatu namysłowskiego. "Szkoła zawodowa drogą do ciekawej przyszłości" objął uczniów dwóch szkół zawodowych: Zespołu Szkół Rolniczych i Zespołu Szkół Mechanicznych. Młodzież przeszła specjalistyczne kursy, np. obsługi wózków widłowych, spawania metodą MAG i TIG, obsługi kas fiskalnych, kombajnu, ale też kursy przedłużania paznokci, wizażu i makijażu, baristy, barmana i kurs prawa jazdy kategorii B. Efektem było poszerzenie ich kwalifikacji zawodowych i zahamowanie niekorzystnego trendu odchodzenia młodzieży od kształcenia zawodowego. Film promocyjny projektu przedstawiamy tutaj.

Na namysłowski projekt można głosować śląc SMS-em treść projekt.9.imięnazwisko na nr 71466. Plebiscyt potrwa potrwa do 14 listopada do godz. 24.00, a wyniki zostaną ogłoszone na łamach NTO i podczas gali na początku grudnia.

Więcej informacji i aktualne wyniki plebiscytu: http://www.nto.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20111024/GOSPODARKA/937698253

Opublikował(a):  Data publikacji: 03-11-2011 13:02
Przewiń do góry