Menu pomocnicze
WIOSNA
DSC_2556.jpeg
 
Wędkarstwo to fascynująca i edukacyjna aktywność dla dzieci. Dlatego też co roku namysłowskie Koło PZW organizuje liczne zawody i konkursy mające rozpropagować i zintegrować miłośników tego sportu w powiecie. W ostatnich dniach z okazji przypadającego 1 czerwca Dnia Dziecka przedstawiciele koła zorganizowali dla  najmłodszych mieszkańców naszego powiatu Dzień Dziecka z Wędką. Grono pasjonatów wędkarstwa spotkało się, aby razem spędzić czas na świeżym powietrzu, wspaniale się przy tym bawiąc.
W tym roku spotkaliśmy się na stawach w Lubskiej u Pana Bratosiewicza. Do rywalizacji stanęło blisko 30 dzieci. Zawodników dopingowali Starosta Namysłowski Konrad Gęsiarz , który oficjalnie otworzył zawody, Członek Zarządu Powiatu Zbigniew Bratosiewicz, oraz grono rodziców, którzy towarzyszyli naszym milusińskim.
Najlepszymi wędkarzami okazali się Ania i Tomek Mozgowiec, a największe okazy złowili Zosia Korzeniowska i Oliwier Baran.
Gratulujemy!! Nagrody ufundował oraz puchary wręczył Starosta Namysłowski.

Basia Jarmuszewska
 

 

 
Opublikował(a): Barbara Jarmuszewska Data publikacji: 13-06-2023 11:55 Modyfikował(a): Barbara Jarmuszewska Data modyfikacji: 13-06-2023 14:44
Przewiń do góry