Menu pomocnicze
słoneczniki

_STR6492.jpeg

Wczorajszego wieczoru, w Bibliotece Publicznej w Namysłowie odbyło się spotkanie autorskie z Katarzyną Kuśmierczyk, połączone z promocją jej najnowszej książki pt. „Suknia z wilgotnej mgły”. Publikacja ukazała się nakładem wydawnictwa KDSystem i opowiada historię pełną mrocznych sekretów, wpisujących się w klimat starych kryminałów.

Autorka powieści, przez wiele lat pełniła funkcję Naczelnika Wydziału Zdrowia w Starostwie Powiatowym w Namysłowie. Nic więc dziwnego, że na spotkanie przybył Starosta Namysłowski Konrad Gęsiarz oraz pracownicy starostwa. Starosta, nie kryjąc słów podziwu dla twórczości pisarki, złożył jej najserdeczniejsze gratulacje oraz życzenia.

Oczarowani atmosferą przybyli goście, rodzina i przyjaciele twórczyni, mieszkańcy Namysłowa oraz miłośnicy literatury, w trakcie całego wydarzenia wysłuchali autorkę, która przybliżyła im swoje dzieło życia, opowiadając o inspiracjach i okolicznościach jego powstania.

Gratulujemy udanego spotkania i życzymy kolejnych sukcesów.

 

Opublikował(a): Aleksandra Kiełtyka Data publikacji: 02-03-2023 12:29 Modyfikował(a): Aleksandra Kiełtyka Data modyfikacji: 02-03-2023 12:59
Przewiń do góry