Menu pomocnicze
WIOSNA

Analiza szpital 01.jpeg

Stwierdzenie ponad podziałami dla dobra Mieszkańców nabrało w powiecie namysłowskim realnych kształtów. A to wszystko za sprawę spotkania jakie odbyło się w dniu 09 lutego 2023 roku na Sali Narad namysłowskiego Urzędu Miejskiego. Spotkanie dotyczące analizy aktualnej sytuacji Namysłowskiego Centrum Zdrowia.

Na Sali obecni byli przedstawiciele samorządu powiatowego na czele ze Starostą Namysłowskim Konradem Gęsiarzem, samorządu gminnego na czele z Burmistrzem Namysłowa Bartłomiejem Stawiarskim, wójtowie poszczególnych gmin, Radni powiatowi i gminni, władze szpitala i inni.

Analiza szpital 00.jpeg

Podczas spotkania niezależny ekspert Pan Tomasz Kopiec przedstawił wyniki analizy, jaka została przeprowadzona w szpitalu oraz możliwe kierunki rozwoju placówki.

„Dziękuję za tak liczne przybycie i za to, że wspólnie mogliśmy usiąść przy jednym stole, aby pochylić się nad dalszymi możliwościami rozwoju naszego szpitala. Dzięki takim merytorycznym spotkaniom i zaangażowaniu wszystkich opcji politycznych w rozwój naszej placówki możemy być spokojni o jej dalsze losy.” – mówi Starosta Namysłowski Konrad Gęsiarz.

Przedstawiony raport został bardzo pozytywnie przyjęty przez zebranych, jak sami oceniali w swoich późniejszych wypowiedziach był wnikliwy, dokładny i bardzo merytoryczny.

Analiza szpital 03.jpeg

Analiza szpital 02.jpeg

Analiza szpital 04.jpeg

Analiza szpital 07.jpeg

 

 

Opublikował(a): Barbara Jarmuszewska Data publikacji: 13-02-2023 13:05 Modyfikował(a): Barbara Jarmuszewska Data modyfikacji: 13-02-2023 13:10
Przewiń do góry