Menu pomocnicze
słoneczniki

07.jpeg

20 grudnia br., na kilka dni przed Świętami Bożego Narodzenia, uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej w Namysłowie przy Stowarzyszeniu Przyjaciół Chorych Nadzieja wraz z całą kadrą oraz Kierownikiem Marią Karaban, a także zaproszonymi gośćmi, spotkali się na uroczystym spotkaniu wigilijnym.

Przy wspólnym wigilijnym stole zasiadli także przedstawiciele naszych władz samorządowych: Starosta Namysłowski Konrad Gęsiarz, Burmistrz Namysłowa Bartłomiej Stawiarski, Wicestarosta Namysłowski Tomasz Wiciak, Sekretarz Powiatu Sławomir Hinborch. Obecna była również Naczelnik Wydziału Zdrowia Starostwa Powiatowego w Namysłowie Pani Joanna Fedycka, Dyrektor PCPR Namysłów Pan Ryszard Kalis oraz przedstawiciele stowarzyszeń i instytucji, które na co dzień współpracują i wspierają Warsztat Terapii Zajęciowej w jego działaniach.

Podczas spotkania opłatkowego, nie zabrakło także melodii znanych kolęd, wprowadzających wszystkich w uroczysty nastrój wigilijnego spotkania, które stało się tego dnia doskonałą okazją do wyrażenia płynącego z głębi serca, wzruszającego podziękowania, jakie Kierownik WTZ wygłosiła w stronę osób angażujących się w życie społeczności tej placówki.

Po części oficjalnej, w atmosferze ciepła i radości, wszyscy zgromadzeni zasiedli do wspólnego, tradycyjnego posiłku.

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas w miłej, rodzinnej atmosferze.

 

 

Opublikował(a): Aleksandra Kiełtyka Data publikacji: 21-12-2022 11:05 Modyfikował(a): Aleksandra Kiełtyka Data modyfikacji: 21-12-2022 11:12
Przewiń do góry