Menu pomocnicze
słoneczniki

kliknij na zdjęcie, aby przejść do materiału NTO

jasełka.jpeg

 

6 grudnia, w Domu Dziecka w Namysłowie odbyło się spotkanie z okazji „Dnia Przyjaciół Domu”. Na spotkanie z dziećmi przybyło wielu Przyjaciół - ludzi dobrego serca dla których bezinteresowność, życzliwość i wsparcie jest czymś wyjątkowym.

- Dla podopiecznych naszego domu spotkanie to jest cenną lekcją o tym czym jest prawdziwa ludzka życzliwość i dobroć. Dzieci w podziękowaniu za okazane im dobre serce przygotowały Jasełka i słodki poczęstunek dla gości - mówi dyrektor Domu Dziecka w Namysłowie, Maciej Jański.

Natomiast starosta namysłowski był pod wrażeniem jasełkowego widowiska przygotowanego przez dzieci i młodzież z namysłowskiego Domu Dziecka.

- Dziękuję za zaproszenie i za tak wspaniałe wprowadzenie w grudniowy nastrój świąt Bożego Narodzenia. Jestem z Was dumny i dziękuję za trud jaki włożyliście w przygotowanie dzisiejszego dnia. Wspaniale było widzieć tyle osób, które na co dzień wspierają nasz Dom Dziecka. Dziękuję za każdy gest solidarności i wsparcia płynący w kierunku naszych podopiecznych. Są one dla nas nieocenione! - powiedział Konrad Gęsiarz.

Opublikował(a): Aleksandra Kiełtyka Data publikacji: 19-12-2022 10:54 Modyfikował(a): Aleksandra Kiełtyka Data modyfikacji: 19-12-2022 10:57
Przewiń do góry