Menu pomocnicze
słoneczniki

Szkoła do hymny 2022 ZSM.jpeg

Już po raz piaty wszystkie szkoły, przedszkola i placówki oświatowe, a także placówki polonijne miały możliwość udziału w kolejnej edycji akcji Ministerstwa Edukacji i Nauki „Szkoła do hymnu”. Podobnie jak w ubiegłych latach wspólne odśpiewanie hymnu narodowego odbyło się w ostatni dzień roboczy przed Narodowym Świętem Niepodległości o symbolicznej godzinie 11:11. W tym roku był to czwartek, 10 listopada.

W dniu dzisiejszym Starosta Konrad Gęsiarz odwiedził Zespół Szkół Mechanicznych w Namysłowie i wspólnie z uczniami oraz zgromadzonymi w auli szkoły nauczycielami odśpiewał polski hymn narodowy.

„Dziękuję za zaproszenie z Zespołu Szkół Mechanicznych im. Żołnierzy Września 1939 Roku w Namysłowie, a Pani Dyrektor Wiesławie Jastrowicz za organizację wydarzenia. Możliwość odśpiewania wspólnie z Wami „Mazurka Dąbrowskiego” było dla mnie ogromną przyjemnością i zaszczytem. Cieszę się, że cała nasza społeczność podeszła do tego wydarzenia tak dorośle.” – mówi Starosta Namysłowski Konrad Gęsiarz.

 

Opublikował(a): Aleksandra Kiełtyka Data publikacji: 10-11-2022 18:24 Modyfikował(a): Aleksandra Kiełtyka Data modyfikacji: 10-11-2022 18:31
Przewiń do góry