Menu pomocnicze
WIOSNA
Wiceminister Rolnictwa.jpeg
Na zdjęciu od lewej: Poseł na Sejm Janusz Kowalski, Wiceminister Rolnictwa Norbert Kaczmarczyk, Radna Sejmiku Wojewódzkiego Teresa Cegecka-Zielonka, Burmistrz Namysłowa Bartłomiej Stawiarski oraz Starosta Namysłowski Konrad Gęsiarz

 

W dniu 27 lipca 2022 roku mieliśmy przyjemność gościć w Starostwie Powiatowym w Namysłowie Wiceministra Rolnictwa Norberta Kaczmarczyka, który odwiedził Namysłów wraz z Posłem Januszem Kowalskim.

Była to znakomita okazja do spotkania i wspólnych rozmów z rolnikami, przedsiębiorcami oraz kołami gospodyń wiejskich z terenu powiatu namysłowskiego.

Podczas spotkania poruszano najistotniejsze kwestie związane z polskim rolnictwem. Zgromadzeni w Dużej Sali Narad Starostwa Powiatowego w Namysłowie rolnicy mieli także okazję zadać pytania Ministrowi.

Spotkanie zorganizowano z inicjatywy Pana Andrzeja Zielonki Kierownika Biura Powiatowego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Namysłowie. Obecni na spotkaniu obok Starosty Namysłowskiego Konrada Gęsiarza byli rolnicy z terenu powiatu oraz przedstawiciele władz m.in. Radna Sejmiku Wojewódzkiego Pani Teresa Ceglecka-Zielonka, Bartłomiej Stawiarski - Burmistrz Namysłowa.

Bardzo serdecznie dziękujemy Panu Ministrowi za spotkanie.

Barbara Jarmuszewska

Fotogaleria w budowie.....

 

Opublikował(a): Barbara Jarmuszewska Data publikacji: 28-07-2022 13:34 Modyfikował(a): Barbara Jarmuszewska Data modyfikacji: 29-07-2022 07:46
Przewiń do góry