Menu pomocnicze
WIOSNA

DJI_0683.jpeg

W dniu 29 kwietnia 2022 roku oficjalnie dokonano odbioru technicznego nowego obiektu sportowego przy I Liceum Ogólnokształcącym w Namysłowie.

W odbiorze uczestniczyli m.in.: Poseł na Sejm RP Pan Janusz Kowalski, Radna Sejmiku Wojewódzkiego Pani Teresa Ceglecka-Zielonka, Starosta Namysłowski Konrad Gęsiarz Członkowie Zarządu Powiatu Pan Andrzej Zielonka oraz Pan Zbigniew Bratosiewicz, którzy wspólnie z przedstawicielami wykonawcy i głównego inwestora, którym jest Powiat Namysłowski.

Na taki stadion mieszkańcy naszego powiatu oczekiwali od wielu, wielu lat. Dzięki konsekwencji w działaniu oraz wielkiemu zaangażowaniu pracowników starostwa oraz wykonawców w dniu dzisiejszym odebraliśmy ten wspaniały obiekt.

Całkowita wartość inwestycji to blisko 4,15 mln złotych.

Poza środkami z budżetu powiatu udało się pozyskać następujące dofinansowanie:
- ponad 1,4 mln zł z Ministerstwa Sportu i Turystyki – dziękujemy za wsparcie ze strony Posła na Sejm RP Pana Janusza Kowalskiego,
- ponad 0,6 mln zł w ramach RFIL – dziękujemy za wsparcie ze strony Poseł na Sejm RP Pani Violetty Porowskiej.

Na co dzień obiekt będzie zapleczem sportowym dla I Liceum Ogólnokształcącego w Namysłowie, a po godzinach będzie służyć wszystkim mieszkańcom powiatu namysłowskiego.

Będzie to znakomita baza treningowa dla  naszych lokalnych klubów sportowych jak chociażby LUKS Namysłów czy też START Namysłów, których zawodnicy już dzisiaj osiągają znakomite wyniki.

Na obiekcie mamy miejsca gdzie każdy bez względu na wiek znajdzie coś dla siebie.

Wszystkich zapraszamy do trenowania, zabawy, spędzania czasu na nowym obiekcie bo zbudowaliśmy go z myślą o Was.

 

 

 

 

 

Opublikował(a): Barbara Jarmuszewska Data publikacji: 04-05-2022 08:57 Modyfikował(a): Barbara Jarmuszewska Data modyfikacji: 04-05-2022 10:06
Przewiń do góry