Menu pomocnicze
WIOSNA
 LUX MED Diagnostyka zaprasza na bezpłatne badania mammograficzne dla Pań w wieku 50-69 lat finansowane przez NFZ w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi.Mobilna pracownia mammograficzna będzie stacjonowała w miejscowości: Namysłów – 26 kwietnia 2022 w godzinach od 9.00 do 16.00 przy Ratuszu na Rynku.
 
W badaniach mogą uczestniczyć Panie w wieku od 50 do 69 lat, które są ubezpieczone, a także:
- nie miały wykonanej mammografii w ciągu ostatnich 24 miesięcy
- lub są w grupie ryzyka (rak piersi w rodzinie u marki, siostry lub córki lub mutacje w obrębie genów BRCA1 lub/i BRCA2) i w roku poprzedzającym otrzymały w ramach realizacji programu pisemne wskazanie do wykonania ponownej mammografii po upływie 12 miesięcy.
Programem nie są objęte Panie, u których już wcześniej zdiagnozowano zmiany nowotworowe o charakterze złośliwym w piersi.
 
Badanie nie wymaga skierowania lekarskiego i można je wykonać w dowolnym miejscu w Polsce niezależnie od miejsca zamieszkania.
Uprzejmie prosimy o wcześniejszą rejestrację pod nr tel. 58 666 24 44 lub na http://www.mammo.pl/formularz. W celu weryfikacji uprawnień do badania przed połączeniem telefonicznym prosimy przygotować dowód osobisty. Na badanie prosimy zabrać ze sobą zdjęcia lub płyty CD z poprzednich mammografii, o ile nie były one wykonane w pracowni LUX MED.
 
W związku z epidemią Covid-19 w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Pań i personelu medycznego prosimy o zrozumienie dla podjętych środków ochrony oraz o stawienie się na badanie w maseczce ochronnej i w czasie wyznaczonym podczas rejestracji.
Więcej informacji na temat mammografii znajdziecie Państwo na stronie www.mammo.pl.
 
Namysłów (005).jpeg
Opublikował(a): Barbara Jarmuszewska Data publikacji: 29-03-2022 08:00 Modyfikował(a): Barbara Jarmuszewska Data modyfikacji: 29-03-2022 08:04
Przewiń do góry