Menu pomocnicze
WIOSNA

Przekazaniem czujnika powietrza na ręce dyrektora I Liceum Ogólnokształcącego w Namysłowie Pana Wojciecha Surmacza zakończyliśmy pierwszy etap wspólnej akcji „dreptania” z Movello, w której Powiat Namysłowski jest głównym partnerem. Na chwilę obecną już wiemy, że czujniki w ramach 3 cyklu otrzyma Namysłów z lokalizacją w I Liceum Ogólnokształcącym oraz Rychnów. Na rozstrzygnięcie ostatniego etapu nadal czekamy.

_STR2743.jpeg

Do tej pory zrealizowano już 5 edycji tej akcji, dzięki czemu Mieszkańcy Namysłowa mają 5 nowych urządzeń. Za sprawą, których mają wgląd w poziom zanieczyszczeń  w ich najbliższej okolicy. W każdej edycji Gmina, której mieszkańcy zrobią najwięcej kroków wygra urządzenie.

Strażnik Powietrza to akcja, w której firmy sponsorują zakup Czujników Jakości Powietrza wszędzie tam gdzie ich tak naprawdę potrzeba. Znajomość jakości jest bardzo ważna, jeżeli normy są przekroczone parę razy lepiej nie przebywać na zewnątrz jeżeli to nie jest konieczne. Niestety jest jeszcze wiele miejsc w Polsce gdzie takich urządzeń brak.

Akcja prowadzona jest z Samorządami, ale także z Firmami, które chcą zabezpieczyć zdrowie mieszkańców. Wszystko poprzez zdrową rywalizację. Aby Strażnik mógł wystartować potrzebne są: minimum 2 lokalizacje i chętny Partner do wsparcia akcji. Które miejsce przekaże więcej kroków tam znajdzie się urządzenie.

Opublikował(a): Barbara Jarmuszewska Data publikacji: 28-03-2022 12:45 Modyfikował(a): Barbara Jarmuszewska Data modyfikacji: 28-03-2022 12:48
Przewiń do góry