Menu pomocnicze
WIOSNA
2022-02-01, 10:45 Autor: Jakub Biel
 
radio opole.jpeg
 

(...) - Nie możemy pozwolić na to, żeby dzieci niepełnosprawne miały tak kiepskie warunki do nauki – mówi Konrad Gęsiarz, starosta namysłowski.
- To będzie całkowicie nowy budynek, nowa inwestycja. Dzięki przekazaniu gruntów od gminy Namysłów mamy przy ulicy Braterskiej teren, na którym już w tym roku chcielibyśmy rozpocząć budowę nowego budynku Zespołu Szkół Specjalnych. Budynek będzie przystosowany dla uczniów z niepełnosprawnościami. Co najważniejsze - będzie jednokondygnacyjny. Oprócz wszelkiego rodzaju sal i pomocy dydaktycznej również planujemy wybudowanie pełnowymiarowej sali do koszykówki czy też siatkówki i całej infrastruktury na zewnątrz.

- W ten sposób spełniają się nasze marzenia - mówi Joanna Chmura, dyrektor Zespołu Szkół Specjalnych im. Adama Mickiewicza w Namysłowie. (...)

Całość materiału znajdą Państwo na: Zespół Szkół Specjalnych w Namysłowie będzie miał nową siedzibę. "Spełniają się nasze marzenia"

zss.jpeg

Opublikował(a): Barbara Jarmuszewska Data publikacji: 11-02-2022 13:18 Modyfikował(a): Barbara Jarmuszewska Data modyfikacji: 11-02-2022 13:25
Przewiń do góry