Menu pomocnicze
WIOSNA
movello.jpeg
 
Zdrową rywalizacje proponuje mieszkańcom Starostwo Powiatowe w Namysłowie. Przy współpracy z lokalną firmą - autorem aplikacji do mierzenia kroków, mogą oni w nagrodę "wydreptać" sobie czujniki smogu. Do akcji "Strażnik Powietrza" może dołączyć każda osoba posiadająca smartfon.
 

- Przede wszystkim zachęcamy w ten sposób mieszkańców naszego powiatu do poprawy kondycji i stanu zdrowia – mówi Konrad Gęsiarz, starosta namysłowski.

- Bardzo fajna inicjatywa. Dzięki "wychodzeniu" co dzień przynajmniej 6 tysięcy kroków można wygrać czujnik dla swojej gminy. Co dzień chodzimy, zapisujemy się do danej gminy. Te rejony, które uzyskają najwięcej punktów przez czas trwania akcji, będą mogły na swoim terenie zamontować czujnik powietrza.

Starostwo Powiatowe w Namysłowie ufundowało 3 czujniki smogu. Trafią one do najbardziej aktywnych mieszkańców. Aby wziąć udział w zabawie, wystarczy pobrać na smartfon aplikację "Movello" i... wykonywać jak najwięcej kroków w ciągu dnia.

Opublikował(a): Barbara Jarmuszewska Data publikacji: 11-02-2022 12:39 Modyfikował(a): Barbara Jarmuszewska Data modyfikacji: 11-02-2022 12:59
Przewiń do góry