Menu pomocnicze
Maki

netykieta.jpeg

 

1. Funpage Starostwa Powiatowego w Namysłowie jest miejscem wymiany zdań, opinii i dyskusji na temat działań podejmowanych przez nasze Starostwo oraz jednostki organizacyjne Powiatu.

2. Zachęcamy Was do wszelkich interakcji. Swobodna komunikacja jest dla nas bardzo ważna. Niemniej jednak pamiętajcie, że tak samo ważna jest dla nas kultura wypowiedzi i przestrzeganie prawa.

3. Korzystając z naszego fanpaga „Powiat Namysłowski – Starostwo Powiatowe” akceptujecie następujące zasady:

a) Nie wyrażamy zgody na publikowanie wpisów mających na celu ośmieszenie lub obrażenie innych użytkowników (trollowanie), mowę nienawiści (hejtowanie) oraz wpisy nie odnoszące się do komentowanej treści (spamowanie). Treści tego typu będą ignorowane lub usuwane, tak aby nie utrudniały korzystania z fanpage’a innym użytkownikom i nie zaburzały bieżącej komunikacji;

b) Nie tolerujemy mowy nienawiści, usuwane będą wszystkie treści o charakterze: rasistowskim, homofobicznym, seksistowskim, obrażające uczucia religijne innych osób, przekonania lub nacje oraz powszechnie odbierane jako obraźliwe czy też naruszające normy dobrego wychowania;

c) Nie tolerujemy łamania prawa – wszelkie aktywności niezgodne z obowiązującymi przepisami, naruszające prawa osób trzecich, w tym prawa autorskie i związane z własnością intelektualną, groźby i inne będą konsekwentnie usuwane;

d) Za treści umieszczane w komentarzach odpowiada tylko i wyłącznie ich autor – informujemy, że komentarze do postów zamieszczanych na funpagu Starostwa Powiatowego w Namysłowie są moderowane przez administratorów strony. Jeżeli administrator uzna, że wpis narusza powszechnie uznane normy komunikacji, tj. zawiera słowa wulgarne i obelżywe bądź dyskryminujące, treść wpisu zostanie usunięta/ukryta, a ich autor zablokowany.

e) Zastrzegamy sobie możliwość usuwania wpisów z kont fikcyjnych, anonimowych, fałszywych. Nasz profil jest  oficjalnym profilem Starostwa Powiatowego, jeżeli chcesz wziąć udział w dyskusji, wymianie zdań zrób to pod własnym nazwiskiem.

4. Jesteśmy do Waszej dyspozycji w naszych stałych godzinach otwarcia (w poniedziałek, środę i czwartek w godzinach: 7.30-15.30, we wtorek 7:30-17:00, w piątek 7:30-14:00).

5. Postaramy się odpowiedzieć na Wasze pytania, które skierujecie do nas za pośrednictwem facebooka. Pamiętajcie jednak, że komunikacja poprzez fanpage nie jest oficjalną drogą komunikacji ze Starostwem Powiatowym w Namysłowie.

6. Administratorzy fanpage’a Starostwa Powiatowego w Namysłowie zastrzegają sobie prawo do usunięcia lub ukrycia wpisów łamiących zasady, jak również wszystkich innych treści, w przypadku których będą mieli zastrzeżenia co do zgodności z ogólnie przyjętymi normami i zasadami.

Opublikował(a): Barbara Jarmuszewska Data publikacji: 10-02-2022 09:06
Przewiń do góry