Menu pomocnicze
WIOSNA
Pomagam bo mogę Konrad Gęsiarz.jpeg
 
Blisko 1,5 tys. pampersów, chusteczki nawilżone oraz podkłady jednorazowe przekazało dziś Starostwo Powiatowe w ramach zbiórki organizowanej przez Szkołę Podstawową Nr 3 w Namysłowie dla Hospicjum Perinatalnego w Opolu.
 
Dziękujemy za życzliwość oraz wsparcie akcji naszemu Staroście Namysłowskiemu Konradowi Gęsiarzowi oraz wszystkim, którzy pomogli nam uzbierać taki ogrom rzeczy niezbędnych dla opolskiej placówki.
A byli to:
- Przedszkole Integracyjne w Namysłowie (Pani Alicja Krawczyk i Pani Aleksandra Czuczwara),
- Okręg Opolski Związku Piłsudczyków RP - Namysłów,
- Namysłowskie Stowarzyszenie Diabetyków,
- Pani Ania Wołoszczuk (Wydział Edukacji, Kultury i Sportu).
 
Koordynatorką akcji „Pomagam bo mogę” w Starostwie Powiatowym była Barbara Jarmuszewska insp. ds komunikacji społecznej.
 
Teraz czekamy tylko na podliczenie całej akcji i zsumowanie wszystkich darów uzbieranych przez współorganizatorów. A jest co liczyć i pakować!!! Wszyscy spisali się na medal!! DZIĘKUJEMY!!
 
Niebawem przedstawimy podsumowanie całej akcji oraz zawieziemy zebrane rzeczy do Hospicjum.
 
Ostatnim razem w ramach naszej wspólnej akcji wyposażyliśmy w pomoce dydaktyczne pomieszczenia dla pacjentów Oddziału Onkologicznego w Katowicach, którzy podczas leczenia mogą uczęszczać na specjalne lekcje w salach dla nich przygotowanych.
 
Do zobaczenia za rok!! A my bierzemy się za liczenie, żeby jak najszybciej opublikować ile udało nam się nazbierać.
 
_STR1172_edit_327989753894221.jpeg
 
_STR1173_edit_327976530158806.jpeg

 

 
 
Opublikował(a): Barbara Jarmuszewska Data publikacji: 17-12-2021 16:34 Modyfikował(a): Barbara Jarmuszewska Data modyfikacji: 17-12-2021 17:15
Przewiń do góry