Menu pomocnicze
WIOSNA
Państwo Mirosława i Jan Skrobała.jpeg
 

Przez lata Państwo Mirosława i Jan Skrobała tworząc zawodową rodzinę zastępczą na terenie Powiatu Namysłowskiego dzielili się ze swoimi dziećmi tym co najważniejsze. Miłością, troską, szacunkiem, zainteresowaniem!

Państwo Mirosława i Jan, przez kilkanaście lat wychowali wielu wspaniałych młodych ludzi, ucząc ich tego, co naprawdę w życiu ważne, przekazując wartości, obdarzając miłością, poświęcając czas i uwagę w chwilach, kiedy potrzebowali tego najbardziej.

W dniu 13 grudnia 2021 Starosta Namysłowski Konrad Gęsiarz podziękował Państwu Skrobali za ich wieloletni trud i ogrom pracy jaki włożyli w swoją misję.

„Dziękuję w imieniu wszystkich dzieci, które miały szczęście znaleźć się w Waszym domu, za każdą nieprzespaną noc, za każdą wspólnie wylaną łzę, ale przede wszystkich dziękuję za każdy uśmiech, który dzięki Wam pojawiał się na twarzach dzieci znajdujących się w Waszej Rodzinie.” – Konrad Gęsiarz Starosta Namysłowski

 

Państwo Skrobała zdjęcie grupowe.jpeg

 

 

Opublikował(a): Barbara Jarmuszewska Data publikacji: 15-12-2021 12:26 Modyfikował(a): Barbara Jarmuszewska Data modyfikacji: 15-12-2021 12:34
Przewiń do góry