Menu pomocnicze
WIOSNA
żołnowski puchar zakow.jpeg

Po prawie rocznej przerwie stęsknieni wróciliśmy do sportowej rywalizacji i pozytywnych emocji. Mimo zmiennej pogody na Orliku w Bąkowicach rozegraliśmy już V turniej najmłodszych, podczas którego świętowaliśmy także zbliżający się Dzień Dziecka. Przypomnijmy, że pomysłodawcą turnieju był obecny Radny powiatowy Pan Krzysztof Żołnowski. W turnieju uczestniczyło 5 ekip: Start Namysłów, drużyny z Pokoju i Dąbrowy oraz dwie drużyny Bzyka Bąkowice ( dzieci z Bąkowic, Świerczowa i Mąkoszyc). W klasyfikacji końcowej I miejsce zajął Pokój, II miejsce Dąbrowa, III miejsce – Namysłów, IV i V miejsce zajęły ekipy z Bąkowic. Drużyny otrzymały puchary, medale oraz nagrody rzeczowe. Oprócz nagród drużynowych były tak także wyróżnienia indywidualne. Statuetkę Najlepszego Bramkarza otrzymał Wojtek Rykała (Pokój), a Najlepszym Zawodnikiem – Strzelcem został Antek Ziółek (Namysłów). Podczas turnieju dzieci mogły skorzystać z takich atrakcji jak: dmuchana zjeżdżalnia, pizza, słodki poczęstunek czy konkursu żonglerki, w którym zwyciężyli Kuba Mikołaszewski, Antek Ziółek, Kuba Simlat i Remek Indyk.

Za wsparcie organizacyjne, finansowe, i rzeczowe dziękujemy Starostwu Powiatowemu w Namysłowie, Gminie Świerczów, Szkole Podstawowej w Bąkowicach, Firmie Zenit Solar, Firmie Sport Time, Restauracji Świerczów, Firmie Unilever, Firmie Kraina Zabawy. Dziękujemy także wszystkim rodzicom, którzy zaangażowali się w organizację turnieju. Do zobaczenia na kolejnych imprezach.

                                                                                                                                    Andrzej Piwowarczyk

Opublikował(a): Barbara Jarmuszewska Data publikacji: 09-06-2021 09:26 Modyfikował(a): Barbara Jarmuszewska Data modyfikacji: 09-06-2021 09:28
Przewiń do góry