Menu pomocnicze
WIOSNA

Z rozmachem rozpoczął się XVIII Tydzień Bibliotek w namysłowskiej Bibliotece Publicznej.  Tegoroczna edycja ogólnopolskiej akcji Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich odbywa się pod hasłem „Znajdziesz mnie w bibliotece”. Akcja ma za zadanie promocję czytelnictwa oraz samej instytucji biblioteki jako miejsca, które znacząco wpływa na naszą jakości życia i edukację.

DSC_0175.jpeg
 

Wydarzeniami, które uświetniły dzisiejsze wydarzenie były otwarcie wystawy komiksów oraz wystawa obrazów przygotowana przez Koło Inwencji Twórczej SORBONA+, której opiekunem i dobrym duchem jest Pani Alicja D. Okularczyk. Tematem przewodnim wystawy są oczywiście komiksy. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia biblioteki oraz do zapoznania się z wystawą.

DSC_0120.jpeg

Na dzisiejszym wydarzeniu, które z racji na obowiązujące obostrzenia odbyło się w bardzo wąskim gronie osób, obecni byli Wicestarosta Namysłowski Tomasz Wiciak oraz Burmistrz Namysłowa Bartłomiej Stawiarski, którzy korzystając z okazji wręczyli na ręce Pani Agnieszki Klimas bukiet kwiatów składając wszystkim pracującym w Bibliotece Paniom Bibliotekarkom najserdeczniejsze życzenia z okazji przypadającego w minioną sobotę Dnia Bibliotekarza i Bibliotek.

DSC_0168.jpeg

Na spotkaniu obecny był również Dyrektor Namysłowskiego Ośrodka Kultury Pan Mariusz Jabłoński, a czas umiliła gościom Pani Emilia Cybulska śpiewając "Rzekę marzeń".

Barbara Jarmuszewska

 

Opublikował(a): Barbara Jarmuszewska Data publikacji: 10-05-2021 12:04 Modyfikował(a): Barbara Jarmuszewska Data modyfikacji: 10-05-2021 12:26
Przewiń do góry