Menu pomocnicze
WIOSNA
W dniu dzisiejszym w Starostwie Powiatowym w Namysłowie podpisano umowę na budowę nowego kompleksu sportowego przy I Liceum Ogólnokształcącym w Namysłowie.
 
DSC_1200.jpeg
Umowę z przedstawicielką firmy SPORT TRACK sp. z o.o. Panią Anitą Białczewską-Węclewską w imieniu Zarządu Powiatu podpisali Starosta Namysłowski Konrad Gęsiarz oraz Wicestarosta Namysłowski Tomasz Wiciak
 
************************************************
Jest to kolejny krok, który zbliża nas do rozpoczęcia prac budowlanych. Przypomnijmy, że pod koniec ubiegłego roku zakończyliśmy prace związane z przygotowaniem placu pod budowę. Wykonano wówczas m.in.:
- oczyszczenie terenu z zakrzaczeń,
- przebudowę kanalizacji deszczowej,
- budowę przyłącza wodnego.
 
Projekt inwestycyjny zakłada m.in. budowę bieżni okrężnej o długości 300 m, dwukierunkowej jednościeżkowej skoczni do skoku w dal i trójskoku, boiska piłkarskiego, rzutni do rzutu dyskiem i młotem, rzutni do rzutu oszczepem, rzutni do pchnięcia kulą, skoczni do skoku wzwyż, boiska wielofunkcyjnego, a także wykonanie oświetlenia i monitoringu kompleksu wraz z zagospodarowaniem terenu.
 
 
Opublikował(a): Barbara Jarmuszewska Data publikacji: 20-01-2021 13:19 Modyfikował(a): Barbara Jarmuszewska Data modyfikacji: 21-01-2021 08:30
Przewiń do góry