Menu pomocnicze
WIOSNA
sp4.jpeg

Przed świętami Społeczność szkolna Zespołu Szkół Rolniczych w Namysłowie przystąpiła do zbiórki dla swojego Kolegi i Ucznia naszej szkoły Seweryna Pokutyckiego, który mierzy się z ciężką chorobą i zbiera pieniądze na rehabilitację. Nauczyciele wraz z uczniami przygotowali na licytację mnóstwo ozdób świątecznych oraz sianko na stół wigilijny. Po wystawieniu na aukcjach internetowych zwycięzcy odbierali wylicytowane przedmioty w naszej szkole.

Po otwarciu puszek okazało się̨, że skrywają̨ one piękną kwotę̨... 4 049,50 zł! Dziękujemy Pracownikom Starostwa Powiatowego w Namysłowie, Urzędu Miejskiego w Namysłowie, Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Namysłowie oraz Bibliotece Publicznej w Namysłowie gdzie mogliśmy zostawić Puszki wraz z przygotowanym siankiem wigilijnym, które rozeszło się mgnieniu oka.  Dziękujemy także Pani Sołtys Bukowy Śląskiej - Wiolecie Rychlik, która wystawiła naszą skarbonkę̨ w sklepie. Oprócz licytacji, do powyższej kwoty należy doliczyć́ dochód z inicjatyw kolegów i koleżanek Seweryna:

klasa IV TA/K zebrała dodatkowo 670 zł,

IV TŻ zebrała 260 zł,

A II TA/Ż dołożyła kolejne 150 zł

Wszystkim naszym przyjaciołom, uczniom, nauczycielom, instytucjom i mieszkańcom dziękujemy z całego serca za zaangażowanie. A Sewerynowi oprócz zebranych środków przekazujemy masę̨ dobrej energii!

Rafał Trojanowski

sp3.jpeg
sp1.jpeg

 

Opublikował(a): Barbara Jarmuszewska Data publikacji: 11-01-2021 14:03 Modyfikował(a): Barbara Jarmuszewska Data modyfikacji: 11-01-2021 14:09
Przewiń do góry