Menu pomocnicze
WIOSNA
Pomimo trudnych warunków grupa blisko 70-ciu odważnych cyklistów wzięła dziś udział w III Rajdzie Rowerowym Dla Niepodległej organizowanym przez Zespół Szkół Rolniczych im. Tadeusza Kościuszki w Namysłowie, Nadleśnictwo Namysłów oraz tradycyjnie już Starostwo Powiatowe w Namysłowie.
24 rajd.jpeg
Tegoroczna trasa prowadziła w zdecydowanej większości leśnymi szlakami ukazując uroki powiatu namysłowskiego.
Na zakończenie czekały jak zwykle znakomicie przygotowane posiłki oraz ognisko przy którym można było upiec kiełbaskę oraz osuszyć skąpane w deszczu i błocie ubrania.

Szczególne podziękowania składamy na ręce Pana Pawła Baka - naszego namysłowskiego Nadleśniczego oraz pracowników Nadleśnictwa Namysłów za wsparcie w organizacji III Rajdu Rowerowego, a szczególnie za udostępnienie obiektu oraz przygotowanie trasy.

Dziękujemy wszystkim, którzy pomagali na trasie, aby nasi rajdowcy mogli bezpiecznie dotrzeć do celu tj. Paniom Joannie Kosikowskiej oraz Pani Ewelinie Stopie z ZSR z Namysłowa, które wraz z naszym radnym powiatowym Panem Zbigniewem Bratosiewiczem zorganizowały punkt regeneracyjny w Lubskiej. Także wielkie podziękowania dla dziewczyn z Samorządu Uczniowskiego ZSR za pomoc przy wydawaniu posiłków oraz OHP Namysłów za ich przygotowanie.
17 rajd.jpeg
Ponadto dziękujemy za gotowość KPP Namysłów oraz KP PSP Namysłów, którzy czekali w gotowości, aby w razie konieczności spieszyć nam z pomocą.
Jest nam niezmiernie miło z tego, że nasz coroczny Rajd cieszy się coraz większą popularnością. W dniu dzisiejszym swoją obecność zaznaczyli goście z powiatu kępińskiego, z sąsiednich gmin, a także Patrol Rowerowy.
Do zobaczenia za rok na IV rajdzie w miejmy nadzieję jeszcze większym gronie !!!
Tekst oraz fot. Barbara Jarmuszewska
02 rajd.jpeg
03 rajd.jpeg
04 rajd.jpeg
05 rajd.jpeg
06 rajd.jpeg
07 rajd.jpeg
08 rajd.jpeg
09 rajd.jpeg
10 rajd.jpeg
11 rajd.jpeg
12 rajd.jpeg
13 rajd.jpeg
14 rajd.jpeg
15 rajd.jpeg
16 rajd.jpeg
17 rajd.jpeg
18 rajd.jpeg
19 rajd.jpeg
20 rajd.jpeg
21 rajd.jpeg
22 rajd.jpeg
23 rajd.jpeg
Opublikował(a): Barbara Jarmuszewska Data publikacji: 01-10-2020 13:16 Modyfikował(a): Barbara Jarmuszewska Data modyfikacji: 02-10-2020 08:43
Przewiń do góry