Menu pomocnicze
WIOSNA

W związku z trwającą epidemią i związanymi z nią ograniczeniami tegoroczne obchody świąt majowy miały wyjątkowo skromny przebieg.

2 maja w Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej Starosta Powiatu Namysłowskiego Konrad Gęsiarz wraz z Burmistrzem Namysłowa Bartłomiejem Stawiarskim, dla uczczenia tego doniosłego dnia, z zachowaniem obowiązujących zasad bezpieczeństwa, dokonali uroczystego wciągnięcia flagi na maszt znajdujący się przy pomniku Marszałka Piłsudskiego w Namysłowie. Jednocześnie, zarówno Starosta, jak i Burmistrz zaapelowali do mieszkańców, aby uczcili ten dzień wywieszając flagi na swoich domach.

 

wciąganie flagi.jpeg
Starosta Powiatu Namysłowskiego Konrad Gęsiarza oraz Burmistrz Namysłowa Bartłomiej Stawiarski w dniu 2 maja dokonali
uroczystego wciągnięcia Flagi RP na maszt znajdujący się przy pomniku Marszałka Piłsudskiego w Namysłowie.
 

W dniu 3 Maja 2020 roku odbyła się uroczysta Msza św. w intencji Ojczyzny w Kościele pw. Św. Apostołów Piotra i Pawła w Namysłowie, w której udział wzięli przedstawiciele władz samorządu namysłowskiego. Przebieg mszy mieszkańcy mogli śledzić na oficjalnym profilu FB Parafii, która prowadziła transmisję on-line z tego wydarzenia.

Opublikował(a): Barbara Jarmuszewska Data publikacji: 04-05-2020 10:18 Modyfikował(a): Barbara Jarmuszewska Data modyfikacji: 04-05-2020 10:29
Przewiń do góry