Menu pomocnicze
WIOSNA
04.jpeg

23 października 2019 roku w Brzegu odbył się XII Festiwal Piosenki Osób z Niepełnosprawnością "Jesteśmy Tu" . Wydarzenie organizowane jest przez Brzeskie Stowarzyszenie Chorych na SM oraz Warsztat Terapii Zajęciowej w Brzegu.Po raz 12 w festiwalu wzięli udział Uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej w Namysłowie, którzy w kategorii Duet WTZ zajęli 3 miejsce. Kasia i Justyna zaśpiewały piosenkę zespołu Piękni i Młodzi pt. Chciałbym z Tobą spać.

01.jpeg

W festiwalu Warsztat Terapii Zajęciowej w Namysłowie reprezentował także zespół Wyrywni wykonując piosenkę zespołu Weekend Ona tańczy dla mnie oraz solista Piotr wykonując piosenkę Andre Ale Ale Aleksandra. Gościem specjalnym festiwalu był Adam Asanov twórca przeboju Bałkanica.
Reportaż o festiwalu w którym będzie można posłuchać m.in występów uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej w Namysłowie oraz wywiadu z Kierownikiem WTZ Marią Karaban można będzie obejrzeć 26 października w TVP 1 o godz. 8 rano w programie Pełnosprawni.

(źródło: Warsztaty Terapii Zajęciowej)

02.jpeg

Gratulujemy wspaniałego występu i życzymy kolejnych sukcesów, na które z wielką niecierpliwością oczekujemy

Opublikował(a): Barbara Jarmuszewska Data publikacji: 24-10-2019 12:36 Modyfikował(a): Barbara Jarmuszewska Data modyfikacji: 24-10-2019 12:44
Przewiń do góry