Menu pomocnicze
WIOSNA
DSC_0088.jpeg

W dniu dzisiejszym w Starostwie Powiatowym w Namysłowie odbyło się spotkanie uczniów ZSM z Powiatowym Rzecznikiem Konsumentów. Młodzież z klasy I i II Technikum Logistycznego Zespołu Szkół Mechanicznych oraz opiekunów Panią Beatę Koziarską oraz Panią Edytę Skibę przywitał Wicestarosta Namysłowski Tomasz Wiciak, który na samym wstępie przybliżył zakres działalności władz powiatowych oraz zobrazował w dużym skrócie zakres działalności całego Starostwa Powiatowego w Namysłowie.

DSC_0071.jpeg

Następnie głos zabrała Pani Katarzyna Paradowska – Powiatowy Rzecznik Konsumentów. Pani Rzecznik podpowiadała młodzieży jak nie dać się przysłowiowo „nabić w butelkę”  i jak stać się świadomym konsumentem, a nie tylko „biernym kupującym”.

DSC_0069.jpeg

Spotkanie cieszyło się duży zainteresowaniem zgromadzonej na Sali Narad młodzieży, która chętnie odpowiadała na pytania Pani Rzecznik oraz samodzielnie, w formie pytań, poruszała tematy dla niej istotne.

Dziękujemy za wizytę i zapraszamy ponownie

Opublikował(a): Barbara Jarmuszewska Data publikacji: 09-10-2019 14:36 Modyfikował(a): Barbara Jarmuszewska Data modyfikacji: 09-10-2019 15:31
Przewiń do góry