Menu pomocnicze
Zimowy pejzaż

Mieszkańcy regionu mogą głosować na jeden projekt powiatowy i jeden subregionalny, obejmujący swoim zasięgiem miejsce ich zamieszkania. Głosować może również osoba niepełnoletnia, która nie ukończyła 16 lat, ale wtedy na karcie do głosowania wymagana jest zgoda rodzica lub opiekuna. Można głosować elektronicznie (na stronie Urzędu Marszałkowskiego w zakładce: Zagłosuj), wrzucając kartę do głosowania do urny w punktach informacyjnych, w tym w Punkcie Informacyjnym Urzędu Miejskiego w Namysłowie (na parterze w bud. A)  lub przesyłając karty na adres Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego w Opolu.

Z Powiatu Namysłowskiego startują określone zadania, w tym m.in.  o zasięgu subregionalnym - S/KNO/8.3/DIG "Utworzenie i promocja trasy turystycznej drewnianego budownictwa sakralnego "Szlak turystyczny drewnianych kościołów powiatów: namysłowskiego, kluczborskiego i oleskiego" oraz o zasięgu powiatowym - zadanie jednostki OSP z Rychnowa - P/ONA/10.1/BDO "A-aktywni E-energiczni D-dyspozycyjni Ochotnicza Straż Pożarna - zawsze pomoże 2". 

Zachęcamy do głosowania!

plakat A3.jpeg
Opublikował(a): Robert Kupniewski Data publikacji: 19-09-2019 13:32 Modyfikował(a): Robert Kupniewski Data modyfikacji: 19-09-2019 13:41
Przewiń do góry