Wersja dla słabowidzących
Powiększ czcionkę za pomocą skrótu klawiszowego CTRL +, a pomniejsz za pomocą CTRL -

Mistrzostawa Polski w Skokach przez Przeszkody - JAKUBOWICE 2019

Kilka dni dzieli nas od najważniejszej imprezy sezonu otwartego: Mistrzostw Polski w skokach przez przeszkody w kategorii Seniorów, Młodych Jeźdźców, Juniorów oraz Dzieci. Tradycyjnie już, na najlepsze amazonki w Polsce, czekają rozgrywki w ramach Ladies Cup.
 
DSC_0249.jpeg

W tym roku do Jakubowic zostało zgłoszonych ponad 200 koni. Najmocniej obsadzone kategorie to Juniorzy (58 koni) oraz wspomniane wcześniej Ladies (59 koni).

O najważniejszy tytuł, Mistrza Polski Seniorów, powalczy 20 zawodników. Wśród nich zobaczymy m.in. Krzysztofa Ludwiczaka, Michała Kaźmierczaka, Wojciecha Wojciańca, Michała Ziębickiego, Kamila Grzelczyka czy Maksymiliana Wechtę. Finał rozpocznie się w niedzielę 15 września około godziny 15.00.

Organizatorzy Mistrzostw przygotowali dla gości atrakcje, w których będzie królować wczesno-jesienny klimat oraz Festiwal Ziemniaka.

W sobotę 14 września, zapraszamy na pokaz Teatru Konnego Cabriola, który odbędzie się o godzinie 12.30, tuż przed pierwszymi finałami. Wszystkie panie zachęcamy do udziału w niedzielnej Rewii Kapeluszy. Dla najlepszego nakrycia głowy przewidziano nagrody.

Zapraszamy do Jakubowic na mistrzowskie zakończenie sezonu otwartego w dniach 12-15 września!

(źródło: Klub Jeździecki Osadkowski)

MP-2019-a4-ze-stopka_-mniejszy.jpeg