Menu pomocnicze
WIOSNA
DSC_0604.jpeg

100 lat temu powstała polska Policja Państwowa. Jednostka ta od samego początku stała się symbolem wolnej Polski i od tego czasu niezmiennie troszczy się o ochronę bezpieczeństwa, ładu i porządku publicznego. Dlatego też obchody, które odbyły się w tym szczególnym dla Policji dniu zgromadziły tak wielu sympatyków tej formacji na namysłowskim Rynku.

Uroczystości rozpoczęły się uroczystą Mszą św. w namysłowskim kościele pw. św.  Franciszka z Asyżu i św. Piotra z Alkantary, a następnie przy akompaniamencie orkiestry dętej uroczyście przemaszerowano na namysłowski Rynek, gdzie odbyło się oficjalne przywitanie gości przez Komendanta Powiatowego Policji w Namysłowie nadkom. Andrzeja Ostrycharczyka. W dalszej części obchodów wręczono awanse, medale i wyróżnienia dla najlepszych policjantów. Przyznano także Honorowe Medale Związkowe z okazji stulecia Policji, które otrzymali m.in. Starosta Namysłowski Konrad Gęsiarz oraz Burmistrz Namysłowa Bartłomiej Stawiarski.

DSC_0557.jpeg

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim pracownikom Komendy Powiatowej Policji w Namysłowie, zarówno mundurowym, jak i w cywilu, za te wszystkie dni służby poświęcone Nam mieszkańcom powiatu namysłowskiego.

Życzymy wielu sukcesów i pomyślnych powrotów do domu!

Barbara Jarmuszewska

DSC_0589_01.jpeg
DSC_0492.jpeg
DSC_0540.jpeg
DSC_0515.jpeg
DSC_0523.jpeg
DSC_0423.jpeg
 

 

Opublikował(a): Barbara Jarmuszewska Data publikacji: 22-07-2019 09:51 Modyfikował(a): Barbara Jarmuszewska Data modyfikacji: 22-07-2019 10:32
Przewiń do góry