Menu pomocnicze
słoneczniki

Każdy kto był uczniem lub nauczycielem I LO w Namysłowie wie kto to Pan Bronisław Kotulski. Pan Bronek to nie tylko złota rączka naszego Liceum, ale przede wszystkim człowiek o wielkim sercu i życzliwości dla drugiego człowieka. Pana Bronka żegnały 19 czerwca rzesze uczniów, nauczycieli  i współpracowników, a w wielu oczach było widać łzy smutku z tego powodu. Pan Bronek mimo swoich licznych obowiązków, nigdy nie odmówił pomocy  uczniom czy nauczycielom, a na jego twarzy zawsze był uśmiech, którym zarażał i zaraża do dziś, wszystkich tych, którzy mają z nim kontakt.

DSC_0696.jpeg

W dniu 21 czerwca 2019 r. władze Powiatu Namysłowskiego spotkały się z Panem Bronisławem Kotulskim, aby podziękować za Jego długoletnią pracę na rzecz I Liceum Ogólnokształcącego w Namysłowie.  Panie Bronisławie odchodzi Pan po 49 latach pracy na zasłużoną emeryturę, niech jesień Pana życia przepełniona będzie  zdrowiem, radością i szczęściem. Swoim uśmiechem oraz pozytywnym nastawieniem do drugiego człowieka, niech nadal zaraża Pan wszystkich tych, których spotka Pan jeszcze na swojej życiowej drodze.

Opublikował(a): Aleksandra Kiełtyka Data publikacji: 21-06-2019 13:44 Modyfikował(a): Aleksandra Kiełtyka Data modyfikacji: 21-06-2019 13:47
Przewiń do góry