Menu pomocnicze
Jesień
IMG_20190519_180408.jpeg

19 maja na Orliku w Bąkowicach odbyła się już czwarta edycja turnieju piłki nożnej żaków (7-8 lat). Pomysłodawcą i współorganizatorem był Pan Krzysztof Żołnowski – radny powiatu namysłowskiego. Do rozgrywek zgłosiły się trzy drużyny: Widawa Wilków, NKS Start Namysłów i UKS Bzyk Bąkowice. W systemie „każdy z każdym” I miejsce zajęła drużyna z Wilkowa, II miejsce wywalczył Namysłów, a III lokatę zajęła ekipa z Bąkowic. Wszystkie dzieci otrzymały okazałe puchary i medale ufundowane przez Starostwo Namysłów. Były także wyróżnienia indywidualne. Najlepszym bramkarzem turnieju został zawodnik z Wilkowa Kacper Konefał, a najlepszym zawodnikiem i strzelcem został Jasiu Szewczyk z Bąkowic. W przerwach między meczami został rozegrany mecz sparingowy pomiędzy starszymi dziećmi tj. Bzykiem Bąkowice i Dziewczętami ze Startu Namysłów. Tą potyczkę w rzutach karnych wygrały dziewczęta z NKS-u. Do atrakcji naszego spotkania należy zaliczyć konkurs żonglerki, w którym dzieci wygrały piłki ufundowane przez Gminne Zrzeszenie LZS w Świerczowie, słodki poczęstunek – lody zakupione przez Pana Mariusza Kłakulaka oraz pizzę. Ba bieżąco wszyscy goście mogli skorzystać z punktu gastronomicznego przygotowanego przez rodziców gospodarzy, za który bardzo dziękujemy. W tle atmosferę umilała muzyka, którą przygotował Pan Robert Łukawski.

Wszystkim osobom i instytucją, które przyczyniły się do zorganizowania IV turnieju najmłodszych bardzo serdecznie dziękujemy i zapraszamy do pomocy przy kolejnych sportowych przedsięwzięciach.

Ze sportowym pozdrowieniem Andrzej Piwowarczyk

Opublikował(a): Barbara Jarmuszewska Data publikacji: 03-06-2019 15:03 Modyfikował(a): Barbara Jarmuszewska Data modyfikacji: 06-06-2019 07:42
Przewiń do góry