Menu pomocnicze
Maki

28 maja na Miejskim Stadionie w Namysłowie odbyła się Wojewódzka Spartakiada Lekkoatletyczna Placówek Specjalnych Województwa Opolskiego organizowana już o kilku lat corocznie przez Zespół Szkół Specjalnych im. Adama Mickiewicza w Namysłowie.

Oficjalnego otwarcia dokonał Starosta Namysłowski Konrad Gęsiarz, który w towarzystwie Pani Dyrektor ZSS w Namysłowie Joanny Chmury przywitał wszystkich zgromadzonych zawodników i gości. Starosta na koniec wręczył także dyplomy i medale zwycięzcom poszczególnych konkurencji.

Zmagania młodzieży z widowni, wśród wielu zgromadzonych gości, obserwowali m.in. Burmistrz Namysłowa Bartłomiej Stawiarski, Pani Anna Wołoszczuk z Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego oraz Pani Maria Karaban - kierownik Warsztatów Terapii Zajęciowej Stowarzyszenia „Nadzieja”.

Według oficjalnych danych przesłanych nam przez Panią Dyrektor Zespołu Szkół Specjalnych w Namysłowie Joannę Chmurę wiemy, że w  zawodach udział wzięli uczniowie ze szkół specjalnych z Nysy, Brzegu, Opola, Kluczborka, Dobrodzienia, Głogówka i oczywiście z Namysłowa, W ogólnej klasyfikacji spartakiady na podium stanęli:
- I miejsce - uczniowie z Nysy,
- II miejsce - uczniowie z Namysłowa,
- III miejsce - uczniowie z Kluczborka.

Cieszymy się bardzo, że Spartakiada przebiegała w tak wspaniałej atmosferze. Ponownie dziękujemy wszystkim uczestnikom, a zwycięzcom gratulujemy wygranej.

 

Opublikował(a): Barbara Jarmuszewska Data publikacji: 28-05-2019 14:08 Modyfikował(a): Barbara Jarmuszewska Data modyfikacji: 28-05-2019 15:00
Przewiń do góry