Menu pomocnicze
Jesień

W dniu dzisiejszym (27.05.) w Starostwie Powiatowym gościliśmy nauczycieli i uczniów z Zespołu Szkół Mechanicznych im. Żołnierzy Września 1939 roku w Namysłowie. Podczas spotkania podziękowania z rąk Wicestarosty Namysłowskiego Tomasz Wiciaka otrzymało dwóch nauczycieli przedmiotów zawodowych Pan Tomasz Nowakowski oraz Pan Karol Hołub, a także nauczyciel wychowania fizycznego Pan Krzysztof Jabłoński.  Wicestarosta Tomasz Wiciak wręczył również listy gratulacyjne uczniom ZSM, którzy w maju reprezentowali szkołę w zawodach i turniejach na szczeblu wojewódzkim. Wśród wyróżnionych uczniów byli:

- Grzegorz Orzechowski – I Miejsce w konkursie „Młody Mistrz Zawodu”,

- drużyna dziewcząt – Aleksandra Szymczykowska, Roksana Brudkiewicz, Ilona Giza – II miejsce w Wojewódzkich Zawodach Sportowo- Obronnych „Sprawni jak żołnierze 2019”, które odbyły się 21 maja 2019 roku w Głogówku oraz

- drużyna chłopców – Igor Kozłowski, Adrian Durlej, Jakub Szymczykowski - IV miejsce w Wojewódzkich Zawodach Sportowo-Obronnych „Sprawni jak żołnierze 2019”, które odbyły się 21 maja 2019 roku w Głogówku.

DSC_0518_1.jpeg

Spotkanie przebiegło w bardzo przyjaznej atmosferze, uczniowie podzielili się z Wicestarostą swoimi przemyśleniami i planami na przyszłość, a także zapewnili o swojej chęci do dalszego poszerzania swojej wiedzy i umiejętności praktycznych.

 

Opublikował(a): Barbara Jarmuszewska Data publikacji: 27-05-2019 12:37 Modyfikował(a): Barbara Jarmuszewska Data modyfikacji: 27-05-2019 12:39
Przewiń do góry