Menu pomocnicze
WIOSNA

Starostwo Powiatowe wspólnie z Zespołem Szkół Rolniczych w Namysłowie zorganizowało              6 października I Rajd dla Niepodległej. Wydarzeniem tym włączyliśmy się w narodowe obchody 100. rocznicy odzyskania niepodległości.

 Rowerzyści w sumie przejechali 100 km. W zależności od chęci mieli do wyboru dwie trasy krótszą 37 - kilometrową (Starostwo-Wilków-Idzikowice-Głuszyna-ZSR) lub dłuższą liczącą 63 kilometry ( Starostwo- Kamienna -Starościn -Wielołęka -Woskowice-Michalice-ZSR).

Pierwsza grupa rowerzystów ( licząca ok. 15 osób), która wybrała dłuższą trasę  wystartowała  już o 8.30.  Wśród uczestników znaleźli się m.in. Starosta Namysłowski Andrzej Michta, Członek Zarządu Powiatu Artur Masiowski oraz Naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i  Sportu Sławomir Hinborch.

Natomiast w samo południe wystartowała druga grupa rowerzystów ( liczącą ok. 51 osób), która wybrała krótszą trasę. Miłym akcentem, który rozpoczął  drugą turę rajdu było przekazanie na ręce Sekretarz Aliny Białas symbolicznych pamiątek z powiatu kępińskiego przez jednego z uczestników, mieszkańca Trzcinicy, w ramach przyjaźni między powiatami.

DSC_0904.jpeg DSC_0925.jpeg DSC_0931.jpeg

Po dotarciu na metę, która znajdowała się na placu namysłowskiego „Rolnika” na wszystkich uczestników czekał poczęstunek i symboliczne medale, które wręczali  Wicestarosta Konrad Gęsiarz i Sekretarz Powiatu Alina Białas.

DSC_0975.jpeg DSC_0121.jpeg DSC_0152.jpegDSC_0999.jpeg

Uwaga! Więcej zdjęć z rajdu  dostępnych na stronie Zespołu Szkół Rolniczych http://www.nam.home.pl/zsr/index.php

 

Opublikował(a): Barbara Jarmuszewska Data publikacji: 08-10-2018 09:47 Modyfikował(a): Barbara Jarmuszewska Data modyfikacji: 08-10-2018 15:26
Przewiń do góry