Menu pomocnicze
WIOSNA

Dzisiaj (tj. 5 kwietnia br. ) w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Namysłowie odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”. Turniej zorganizowany został przez Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Namysłowie, Oddział Powiatowy Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Namysłowie oraz Starostwo Powiatowe w Namysłowie.

Nagrody rzeczowe dla wszystkich uczestników turnieju ufundowali: Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej i Starostwo Powiatowe w Namysłowie. W grupie szkół podstawowych dwa czołowe miejsca zajęli Natalia Mainka ze Szkoły Podstawowej w Domaradzu i Maja Szymańska z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Idzikowicach. W grupie szkół gimnazjalnych zwyciężyli Jakub Kowalczyk z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Ligocie Książęcej i Angelika Piechura z Publicznego Gimnazjum w Świerczowie. W najstarszej grupie wiekowej - szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych zwyciężyli: Maciej Świerczyński i Sebastian Warowy - obaj z I Liceum Ogólnokształcącego w Namysłowie. Osoby te będą reprezentowały powiat namysłowski na eliminacjach wojewódzkich, które odbędą się w dniu 27 kwietnia 2018r. w Prudnickim Ośrodku Kultury i Biblioteki Publicznej w Prudniku.

mł. bryg. Andrzej Prokop

SAM_7124.jpeg

Opublikował(a): Barbara Jarmuszewska Data publikacji: 05-04-2018 13:45 Modyfikował(a): Barbara Jarmuszewska Data modyfikacji: 05-04-2018 14:06
Przewiń do góry