Menu pomocnicze
WIOSNA

Zapraszamy pracodawców (lub ich przedstawicieli) wszystkich branż, zatrudniających do 20 pracowników do udziału w programie promocyjnym „Zdobądź Dyplom PIP”. Edycja 2018 r.

Celem programu jest wsparcie pracodawców w osiągnięciu trwałej poprawy warunków pracy i  doprowadzenie zakładu pracy do stanu zgodnego z przepisami prawa pracy.  Podstawą udziału w programie jest udział w szkoleniu na którym uczestnicy  otrzymają pakiet materiałów edukacyjno - szkoleniowych, m.in. tzw. Listę kontrolną z komentarzem, na podstawie której będą mogli przeprowadzić samokontrolę swojej firmy. Opierając się na materiałach przygotowanych przez Inspekcję Pracy pracodawcy samodzielnie będą mogli zweryfikować oraz dostosować warunki pracy i poziom bezpieczeństwa do stanu zgodnego z obowiązującymi przepisami prawa pracy.

W tym czasie inspektorzy pracy służyć będą pracodawcom nieodpłatnym doradztwem. Jesienią pojawią się w firmach by przeprowadzić audyt. Warunkiem otrzymania dyplomu jest udział w szkoleniu i pozytywnie zaliczony audyt.

Nie czekaj- zgłoś się sam- Zdobądź dyplom PIP

Szkolenie w Namysłowie odbędzie się 24 kwietnia 2018 , w godzinach 10.00 - 13.00 w Powiatowym Urzędzie Pracy.

Karta zgłoszenia :  PDF  DOC2018 - karta zgłoszenia.doc (37,00KB)

Harmonogram szkoleń:  PDF DOCHarmonogram szkoleń Dyplom PIP 2018.doc (43,00KB)

Podsumowanie programu ma miejsce podczas uroczystej gali z udziałem przedstawicieli władz samorządowych, organizacji zrzeszających pracodawców i związki zawodowe, na której przedsiębiorcy odbiorą prestiżowe Dyplomy Państwowej Inspekcji Pracy.

Więcej informacji na temat programu „Przestrzeganie prawa pracy  w małych zakładach – Dyplom PIP” znajdą Państwo na naszej stronie internetowej:

http://web.pip.gov.pl/html/pl/prewencja/zdobadz_dyplom_pip/aplikacja/ ,

a także w Okręgowym Inspektoracie Pracy w Opolu pod numerem telefonu: 77 47 00 916.

 

Opublikował(a): Barbara Jarmuszewska Data publikacji: 19-03-2018 09:16 Modyfikował(a): Barbara Jarmuszewska Data modyfikacji: 19-03-2018 12:14
Przewiń do góry