Menu pomocnicze
WIOSNA

Możliwość niesienia komuś pomocy to fantastyczne uczucie. Możliwość sprawienia radości dzieciom to uczucie równie piękne. A gdyby połączyć ze sobą te dwie możliwości to mamy zbiór emocji nie do opisania. Złombol? A co to takiego? – zapyta ktoś niezorientowany. Złombol to akcja charytatywna organizowana przez Fundację Nasz Śląsk z Chorzowa. W tym roku z akcji charytatywnej skorzystali wychowankowie Domu Dziecka w Namysłowie. Placówka otrzymała rzeczy na kwotę 65 tys. zł. To efekt akcji Złombol, czyli rajdu starych samochodów, którego celem jest zbieranie pieniędzy dla potrzebujących. Wychowankowie wspólnie z  Dyrektorem i Wychowawcami sporządzili listę potrzeb, a Organizator Akcji 22.02.2018 r. odwiedził Namysłowską Placówkę. Dzieci od Organizatorów Akcji otrzymały nowy sprzęt rtv i agd, laptopy, xboxy, rowery, sprzęt sportowy do siłowni, meble wypoczynkowe.

Poza w/w otrzymanym sprzętem nasi podopieczni za kwotę 39 tyś. zł skorzystają także z możliwości wakacyjnego wypoczynku letniego nad morzem oraz ukończenia kursów kwalifikacyjnych: kurs rysunku technicznego, który przygotowuje do studiów architektonicznych, kurs trenera personalnego, kurs obsługi wózków widłowych, kurs prawa jazdy.

Dyrekcja, Wychowankowie i Personel Domu Dziecka w Namysłowie składają Organizatorom Akcji ZŁOMBOL serdeczne podziękowania za okazaną pomoc i wsparcie dla Naszych podopiecznych.

                                                                                                         Maciej Jański
                                                                                                        Dyrektor Domu Dziecka w Namysłowie

IMG_6529.jpeg

 

 

 

 

Opublikował(a): Barbara Jarmuszewska Data publikacji: 26-02-2018 08:07 Modyfikował(a): Barbara Jarmuszewska Data modyfikacji: 01-03-2018 09:30
Przewiń do góry