Menu pomocnicze
Jesień

Zakończył się remont drogi powiatowej w miejscowości Włochy. Inwestycja kosztowała około       370 000,00 zł. Środki na ten cel pochodziły z budżetu Powiatu Namysłowskiego.

- Była to bardzo długo oczekiwana przez mieszkańców Włoch inwestycja - droga powiatowa w ich miejscowości była ostatni raz poddawana gruntownemu remontowi, według mojej wiedzy 47 lat temu. Remont poprawi komfort jazdy i bezpieczeństwo wszystkich użytkowników ruchu drogowego nie tylko mieszkańców Włoch, ale także wszystkich przejeżdżających drogą nr DP 1111 O - tłumaczy Andrzej Michta Starosta Namysłowski

- Teraz wszyscy zazdroszczą nam takiej drogi, jeździ się po niej jak po autostradzie A4. Poprawa infrastruktury drogowej to jeden z elementów rozwoju wsi oraz ulepszenia jakości życia mieszkańców. Jesteśmy zadowoleni z nowej drogi i dziękujemy za remont – mówi uradowany Józef Walas Sołtys wsi Włochy w gminie Domaszowice.

Zakres prac objął m.in. wykonanie nowej nawierzchni i poboczy. Wykonawcą zadania było Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „LARIX” z Lublińca.

Monika Thiel

DSC_0625.jpeg

Opublikował(a): Barbara Jarmuszewska Data publikacji: 05-10-2017 10:37 Modyfikował(a): Barbara Jarmuszewska Data modyfikacji: 09-10-2017 11:57
Przewiń do góry