Menu pomocnicze
Jesień

W ramach obchodów święta policji Komenda Powiatowa w Namysłowie zorganizowała uroczystą zbiórkę. Były odznaczenia, wyróżnienia i mianowania na kolejne stopnie służbowe.

Namysłowscy policjanci swoje święto zainaugurowali mszą św., którą odprawił kapelan policji ks. Tadeusz Strugała. Po niej funkcjonariusze oraz zaproszeni goście - w osobach m.in. Wicestarosty Namysłowskiego Krzysztofa Żołnowskiego, Sekretarz Powiatu Aliny Białas, Członka Zarządu Powiatu Mariusza Jabłońskiego, wojtów, przedstawicieli służb mundurowych i prokuratury spotkali się w sali konferencyjnej namysłowskiej strażnicy.

- Wasza służba jest trudna, wymaga odwagi, poświęcenia, a nawet narażenia życia. Praca w policji to nie tylko pilnowanie przestrzegania prawa i ściąganie przestępców to również pomoc ludziom w zapewnieniu ochrony w sytuacji kryzysowej. Za to wszystko należy się Wam ogromny szacunek- mówił w czasie swojego wystąpienia Wicestarosta Namysłowski Krzysztof Żołnowski

Podczas obchodów I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Opolu mł. insp. Adam Tymochowicz oraz p.o. Komendanta Powiatowego Policji w Namysłowie podinsp. Tomasz Musialik wręczyli policjantkom i policjantom odznaczenia, wyrożnienia i awanse na wyższe stopnie służbowe.

I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Opolu mł. insp. Adam Tymochowicz podziękował funkcjonariuszom za zaangażowanie w czasie służby. Podkreślił również ich dotychczasowe działania służące poprawie bezpieczeństwa mieszkańców powiatu namysłowskiego.

DSC_0205.jpeg DSC_0210.jpeg DSC_0223.jpeg DSC_0258.jpeg

Opublikował(a): Barbara Jarmuszewska Data publikacji: 28-07-2017 13:46 Modyfikował(a): Barbara Jarmuszewska Data modyfikacji: 07-08-2017 10:08
Przewiń do góry